Členové

Tomislav Zvardoň kytara, autor hudby

6N

Tomislav Zvardon – www.zvardon.cz 
Spolupracoval například s Tam Tam Orchestra, Blankou Šrůmovou, Janem Saharou Hedlem, P. Rybou, Oskarem Petrem, Bárou Basikovou, Tshikuna. sk. Lokomotiva atd. Dále působil jako člen orchestru muzikálu Rusalka, Pokrevní bratři, Rocky atd.  V současné době vystupuje se skupinou Laura a Její Tygři, působí v kapele Václava Neckáře, v mezinárodním jazzovém orchestru Kentonmania Bigband,  a v několika dalších uskupeních. První autorský projekt byla kapela Sunrise (CD People). Dalším autorským počinem je kapela Duende založená v roce 2004 .

Řadu let je stálým dopisovatelem časopisu Muzikus – testy hudebních  nástrojů, workshop Hudební patologie a Doprovodná kytara. Je také autorem      1. internetové konzervatoře (iDNES) –  internetová škola kytary. Věnuje se více jak 15 let pedagogické praxi. Působil jako lektor v Come to Jam a v Jam Music Institut. Vedl odborné semináře na hudebních veletrzích MUZIKA. Nyní vyučuje soukromě.

Od roku 2013 se stal lektorem školicího centra Deccart. Od roku 2015 je oficiálním hráčem Yamaha.

Adriana Asseff Rodrígue

Promovala z oboru hudební výchova na Vyšším pedagogickém institutu „Frank País García“ na Kubě. V roce 2005 odchází pracovat na Universidad de Oriente a současně zahajuje svou kariéru profesionálního hudebníka. V roce 2009 promovala jako Master in Educational Sciences. V roce 2019 působí jako profesor na Universidad de Oriente.

V uměleckém světě se stala známou jako zpěvačka a skladatelka, k čemuž jí pomohla i příslušnost ke spolku Hermanos Saíz. Byla součástí projektu Kuba-Checa „La Conexión“, spolu s hip-hopovými skupinami „TNT-Rezistencia“, „Sentimiento Rapero“ a Dj Pedro Rodríguez. V roce 2011 zakládá skupinu „Adriana Asseff & Boomerang“, se kterou se stala součástí hudebního katalogu Provinční společnosti „Miguel Matamoros“. Repertoár skupiny tvoří Adrianiny písně propojené s jazzem, R&B, funckem, brazilskou, afrokubánskou, popovou a dalšími žánry kubánské hudby. Zúčastnila se mnoha národních i mezinárodních festivalů, jako jsou: „Caribbean Festival“, „Romerías de Mayo Festival“, „Jazz Plaza Festival“,

V roce 2012 byla zakladatelkou „Iris Jazz Club“, kde se svou kapelou působila 7 let. Její hudba byla nominována na cenu Cubadisco 2012 s CD „New sound (en el traste)“ z produkce EGREM Siboney Studios spolu s dalšími významnými hudebníky a její CD „Qué vale más?“, které obsahuje 10 autorských písní, bylo nominováno na cenu „Cuerda Viva“. Vytvořila hudbu pro film a divadlo. Byla hudební producentkou propagačního CD „Chagotrovancia“, které sdružuje několik mladých trubadúrů ze Santiaga. Její hudba a její dílo byly velmi dobře přijaty veřejností i odbornou kritikou. V současné době žije v Praze v  České republice.

Adriana Asseff Rodrigez

DSCF0547

Carlo Zegarra (Peru) perkuse

carlo

Carlo Zeggara

Hráč na peruánské andské flétny a latinskoamerické perkuse. Spolupracuje s různými latinsko-andskými kapelami  z celé Evropy při nahrávání, festivalech, videoklipech, tvorbě hudby pro dokumenty a koncertech. Ve spolupráci s peruánskou ambasádou reprezentoval peruánskou kulturu na koncertním turné po Evropě. Nyní působí v kapelách a projektech Duende, Vivaldianno, Pragasón, Los Rumberos, Mr. Loco, Mezcla, Ritmo Latino, Carisma a další.

Vlado Urlich (Peru) Flétny, trumpeta, Kena

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kryštof Pobořil Piano

Due-49

Tadeáš Mesany Basa

tadeas
2014 JamSession © All rights reserved.