Členové

Tomislav Zvardoň kytara, autor hudby

6N

Tomislav Zvardon – www.zvardon.cz 
Spolupracoval například s Tam Tam Orchestra, Blankou Šrůmovou, Janem Saharou Hedlem, P. Rybou, Oskarem Petrem, Bárou Basikovou, Tshikuna. sk. Lokomotiva atd. Dále působil jako člen orchestru muzikálu Rusalka, Pokrevní bratři a dalšími. V současné době vystupuje se skupinou Laura a Její Tygři, působí v orchestru muzikálu Rocky, v mezinárodním jazzovém orchestru Kentonmania Bigband, ve skupině Plum Jam a v několika dalších uskupeních. První autorský projekt byla kapela Sunrise (CD People). Dalším autorským počinem je kapela Duende založená v roce 2004 .

Řadu let je stálým dopisovatelem časopisu Muzikus – testy hudebních  nástrojů, workshop Hudební patologie a Doprovodná kytara. Je také autorem 1. internetové konzervatoře (iDNES) –  internetová škola kytary. Věnuje se více jak 15 let pedagogické praxi. Působil jako lektor v Come to Jam a v Jam Music Institut. Vedl odborné semináře na hudebních veletrzích MUZIKA. Nyní vyučuje soukromě.

Od roku 2013 se stal lektorem školicího centra Deccart. Od roku 2015 je oficiálním hráčem Yamaha.

Veronika Diamantová 

zpívá, hraje na ukulele, skládá písničky a vede hudební školu pro děti Malý muzikant.

Svou hudební dráhu začíná v 16 letech jako sólová zpěvačka s dixielandovou kapelou Jazz bluffers. V osmnácti letech je přijata na Pražskou konzervatoř k profesorce Evě Svobodové, kde se věnuje studiu techniky zpěvu. Současně přijímá nabídku stát se zpěvačkou legendární kapely Laura a její tygři. V roce 2001 se vrací k jazzové hudbě s triem Soft Winds a zakládá vlastní kvartet Voxtory (Jaroslav Friedl, Tomáš Liška, Tomáš Hobzek) . V roce 2002 získává jevištní zkušenosti v muzikálech v Praze (Kalich) a Plzni (městské divadlo Plzeň).  V roce 2003 přijímá nabídku vystupovat jako host v bigbandech ( Václav Kozel, Bigband Trumpets ).

Po úspěšném složení absolventských zkoušek v roce 2006 přijímá na dva roky angažmá v mezinárodním projektu Palazzo, se jehož jazzovým orchestrem vystupuje ve Švýcarsku a Německu. Současně vystupuje v mezinárodním projektu Symphonic Rock jako sólistka se symfonickým orchestry v Palermu, Konstanzi a Drážďanech.V tomto projektu v roce 2008 doprovází jako sboristka Iana Gillana (Deep purple) a Alannah Myles (hit Black Velvet) po turné po jižní Evropě. V roce 2008 se vrací z angažmá v Mnichově (Palazzo) natrvalo do Prahy, zakládá kapelu Sofa Jazz (Jakub Zomer – klávesy, Jan Tengler – kontrabas, Jan Linhart – bicí, Veronika Diamantová – kytara a zpěv). S hitem Waiting (hudba: Jakub Kudláč, text: Ondřej David) několik týdnů drží na prvním místě v hitparádě Rádia 1). Ve roce 2009 zakládá rodinu, čímž na čas přerušuje svou hudební dráhu.

V roce 2011 zakládá hudební školu Malý muzikant, určenou pro nejmenší děti. Jako umělecká ředitelka je autorkou výukové koncepce a výukových písniček.

V roce 2015 se vrací k sólové dráze s pražskou multižánrovou kapelou Duende.

Veronika Diamantová

DSCF0077

...........................

7N

Carlo Zegarra (Peru) perkuse

carlo

Carlo Zeggara

Hráč na peruánské andské flétny a latinsko – americké perkuse. Spolupracuje s různými latinsko-andskými kapelami  z celé Evropy při nahrávání, festivalech, videoklipech, tvorbě hudby pro dokumenty a koncertech. ve spolupráci s peruánskou ambasádou reprezentoval peruánskou kulturu na koncertním turné po Evropě. Nyní působí v kapelách a projektech Duende , Vivaldianno, Pragasón, Los Rumberos, Mr. Loco, Mezcla, Ritmo Latino, Carisma a další.

Jaryn Janek Bass

1N

Jaryn Janek

2014 JamSession © All rights reserved.